Słuchawki PHILIPS

Przydatne Informacje o słuchawkach Philips

Porady

Kilka pomysłów na prezent dla dziecka

Pomysły na prezent dla dziecka

Pierwsza Komunia, bierzmowanie, urodziny czy ukończenie szkoły to okazje, które najczęściej sprawiają nam najwięcej problemu. I nie chodzi wcale o trudności wynikające z organizacji takiego wydarzenia, ale przede wszystkim o zakup idealnego prezentu. Jaka może być alternatywa dla „koperty”? Oto kilka pomysłów.

Pamiątka

Prezent-pamiątka to bardzo dobry pomysł, szczególnie dla najbliższej rodziny. W przypadku takich okazji jak komunia czy bierzmowanie mamy bardzo dużo możliwości. Pismo Święte, obrazek, srebrna łyżeczka czy złoty medalionik idealnie nadają się na prezent. Jeśli jeszcze dodamy do tego grawer czy dedykację, możemy być pewni, że taka rzecz na długo pozostanie w rękach dziecka.

Biżuteria

Bardzo dobrym pomysłem jest również zakup biżuterii. Bez względu na to, jaka to jest okazja, złoty pierścionek, bransoletka, kolczyki czy łańcuszek zawsze będą w cenie. Ostatnimi czasy coraz więcej osób decyduje się także na zakup droższego zegarka. Starszej dziewczynce można podarować zestaw biżuterii – naszyjnik i kolczyki. Świetnie sprawdzą się również perły, w końcu każda kobieta powinna mieć przynajmniej jeden ich komplet.

Sprzęt elektroniczny

Na takie okazje zazwyczaj przeznaczamy większy budżet. Zamiast dawać pieniądze Philips_słuchawki bluetoothw kopercie, być może warto kupić dobrej jakości sprzęt elektroniczny. Tutaj również mamy kilka możliwości. Zacznijmy od sprzętu muzycznego – wieża, miniwieża, nośniki mp3, mp4, iPod, zestaw głośników czy głośnik Bluetooth. Taki sprzęt może posłużyć naprawdę wiele lat. Nawet dobrej jakości słuchawki świetnie się sprawdzą. Pamiętajmy, wszystko zależy od upodobań danej osoby.

Dzisiaj żadne dziecko nie ruszy się z domu bez telefonu, dlatego – po konsultacji z rodzicami – wiele osób decyduje się na zakup smartfona. Jeśli jednak chcemy, aby prezent pełnił przede wszystkim funkcję rozwojową, zawsze możemy kupić czytnik e-booków lub aparat fotograficzny. Zanim zdecydujemy się na taki wydatek, warto wcześniej przedyskutować go z rodzicami. Oni najlepiej wiedzą, z czego ich dziecko się ucieszy. Warto zrobić rozeznanie i zapoznać się z ofertą renomowanych firm. Mogę one okazać się świetną inspiracją.

Sprzęt sportowy

Dzisiaj dużo mówi się o tym, jak ważny jest sport. Coraz więcej osób, w tym również dzieci, zaczyna go uprawiać. Jeśli wiemy o tym, że dane dziecko ma „zajawkę” na jakąś dyscyplinę, myśląc o prezencie, dobrze jest iść w tę stronę. Rower, bieżnia, narty czy deska snowboardowa mogą stanowić świetny prezent. Czasem wystarczą nawet dobre buty do biegania, dobrej jakości, „markowa” odzież sportowa lub inne akcesoria.

Instrument muzyczny

Zastanawiając się nad prezentem, dobrze jest też pomyśleć o tym, co dane dziecko lubi, jakie ma hobby, czym się interesuje lub w jakim kierunku jest uzdolnione. Taki prezent może stać się również początkiem czegoś większego.  Dużo osób kupuje swoim dzieciom instrumenty muzyczne. Prym wiodą gitara – akustyczna, elektroniczna lub basowa, a także keyboard.

Pomysłów na prezent dla dziecka jest naprawdę wiele. Jeśli naprawdę chcemy sprawić radość, a nie tylko wywiązać się z „obowiązku”, warto podpytać rodziców danego dziecka i, co najważniejsze, nie zostawiać tego na ostatnią chwilę. Najlepiej sprawdzi się biżuteria, sprzęt sportowy oraz elektroniczny. O tym ostatnim więcej informacji znajduje się na stronie www.philips.pl

 

Kilka pomysłów na prezent dla dziecka
5 (100%) 2 votes

1 Comment

  1. Alicja

    Chyba najważniejsza jest konsultacja z rodzicami. Czasem dziecko ma wymarzony, ale drogi prezent i rodzice mogą zaproponować wspólną zrzutkę od kilku osób – to lepsze niż dużo nietrafionych drobiazgów.

Leave a Reply

Theme by Anders Norén