Takie okazje jak urodziny, komunia i chrzciny często sprawiają dorosłym wiele problemów, jeśli chodzi o zakup prezentu. Co kupić dzieciom, które prawie wszystko mają? Czym interesują się dzisiejsi nastolatkowie? Oto kilka pomysłów na prezent idealny!

Sprzęt elektroniczny

Dobry sprzęt elektroniczny jest zawsze w cenie. Każdy nastolatek słucha muzyki, Philips_słuchawki bluetoothgra na komputerze czy ogląda filmy. Co zatem możemy kupić? Zacznijmy od wysokiej jakości głośników czy zestawu kina domowego. Ostatnimi czasy dużą popularnością cieszą się modele typu soundbar. Dobrym pomysłem jest również zakup głośników typu bluetooth (sprawdź tutaj). Dużo osób w prezencie decyduje się również podarować miniwieże. Wciąż nie wychodzą z mody – nie tylko dają dobrej jakości dźwięk, ale też mają całą paletę nowych rozwiązań, które zadowolą nawet najbardziej wybrednego nastolatka.

Głośniki i soundbary to większy wydatek, ale słuchawki już nie. Naprawdę dobre słuchawki można kupić już w przedziale 100-200 zł. Nie od dziś wiadomo, że każdy nastolatek ma przyklejony do ręki telefon i nigdzie się bez niego nie rusza, dlatego bardzo dobrym pomysłem jest zakup smartfona. Z kolei dla tych, którzy nie wyobrażają sobie życia bez książek, świetnie sprawdzi się czytnik ebooków.

Muzycznie

Wspominaliśmy już o dobrym sprzęcie muzycznym, ale na prezent idealnie sprawdzi się również jakiś instrument. Jeśli wiemy, że osoba, dla której przeznaczony jest ten prezent jest uzdolniona muzycznie lub już stawia swoje pierwsze kroki w danej dziedzinie, to może być to naprawdę wymarzony prezent. Gitara klasyczna, akustyczna, basowa, keyboard, a nawet mikser do miksowania muzyki to coś, co z pewności zadowoli każdego melomana.

Na sportowo…

Tym bardziej wysportowanym można sprezentować sprzęt sportowy. Oczywiście wiele zależy od budżetu, jakim dysponujemy. Rower kojarzy się najczęściej z komunią, ale prawda jest taka, że dobry rower jest zawsze w cenie, nawet jako prezent  na 18-ste urodziny.  Inne opcje to: narty, deska snowboardowa czy deska surfingowa. Można też pomyśleć o czymś bardziej „ekstremalnym” – skok ze spadochronem, skok na bungi, kurs nurkowania, wizyta w tunelu aerodynamicznym – wielu o tym marzy, ale nie każdy ma okazję to zrobić. Można również zdecydować się na coś mniej ekstremalnego, typu wizyta na prawdziwym torze samochodowym/motorowym, kurs bezpiecznej jazdy samochodem itd.

I klasycznie….

Nie zapominajmy o tym, że 18-ste urodziny to przede wszystkim wejście w pełnoletność, dlatego prezent może to symbolizować. Każdą kobieta w życiu powinna mieć przynajmniej jedna parę czerwonych szpilek, sznur prawdziwych pereł czy perfumy z górnej półki. Z kolei każdy mężczyzna powinien mieć garnitur skrojony na miarę, dopasowaną koszulę i spinki. Warto o tym pomyśleć.

Przy wyborze prezentu urodzinowego, warto przede wszystkim wziąć pod uwagę zainteresowania osoby, której ten prezent chcemy podarować. Wówczas będziemy mieć pewność, że sprawi on przyjemność. Tak jak pokazaliśmy, najlepiej sprawdzą się biżuteria, sprzęt sportowy oraz elektroniczny. O tym ostatnim więcej informacji znajduje się na stronie www.philips.pl

18-ste urodziny – kilka pomysłów na prezent idealny
5 (100%) 2 votes